RESULTATER

RESULTATER 2016:

23 km kvinner:

Nr Tid Fornavn Etternavn Aldersklasse
1 1.09.09.9 Ingrid Sørum 16-25

23 km menn:

Nr Tid Fornavn Etternavn Aldersklasse
1 57.06.2 Petter Kaarby 26-35
2 57.11.1 Anders Engene Bjåland 16-35
3 57.22.3 Johan Hundseth 16-25
4 1.00.39.3 Lars Steinar Hefre 16-25
5 1.00.43.0 Gustav Heldal 16-25
6 1.00.49.0 Andreas Lundh 26-35
7 1.00.52.1 Ståle Hansen 36-45
8 1.01.15.0 Sondre Fylling 26-35
9 1.01.15.3 Mathias Teigen Rasch-Halvorsen 36-45
10 1.01.17.0 Frode Talmo 46-55
11 1.03.28.9 Vetle Skeime Kostøl 16-25
12 1.03.29.2 Atle Fischer 36-45
13 1.03.29.7 Ulf Erik Forsbakk 46-55
14 1.05.29.5 Rudi Kristiansen 26-35
15 1.05.31.6 Jakob Høgalmen Stavang 16-25
16 1.07.37.3 Anders Vikholt 46-55
17 1.07.53.7 Leif H. Lågeide 56->
18 1.08.01.9 Henning Skilbred 36-45
19 1.09.16.2 Kjetil Olsen 46-55
20 1.09.16.6 Eirik Nordtorp 16-25
21 1.10.21.1 Vegard Aarstad 16-25
22 1.18.09.8 Håkon Nordtorp 16-25
23 1.28.31.4 Per Kristian Fylling 26-35
DNF DNF Gjermund Midtbø 16-25

46 km menn:

Nr Tid Fornavn Etternavn Aldersklasse
1 2.03.51.0 Truls Valmestad
2 2.08.31.0 Eirik Oulie Rosbach 26-35
3 2.15.29.0 Gjermund Hellerud 46-55

RESULTATER 2015:

Kvinner triatlon
Liv-Janne Øvrebust vant triatlon.

Resultater The Big Bear Challenge triatlon 2015:

KVINNER:

Løp Sykkel Totalt
1 Liv-Janne Øvrebust 1.01.51 2.18.16 3.41.08
Roger Eilertsen vant triatlon.
Roger Eilertsen vant triatlon.

MENN:

Løp Sykkel Totalt
1 Roger Eilertsen 56.55 2.07.43 3.26.50
2 Johan Grundnes 53.20 2.11.13 3.29.34
3 Erik Hande 56.19 2.18.38 3.32.16
4 Andreas Ramberg 1,00.54 2.25.15 3.47.20
5 Amund Njå 1.10.23 3.04.31 4.53.02

Resultater The Bear Challenge rulleski 2015:

Ingrid Sørum og Kari Øvsthus øverst i kvinneklassen på rulleski.
Ingrid Sørum og Kari Øvsthus øverst i kvinneklassen på rulleski.

KVINNER:

1 Ingrid Sørum 1.13.27.9
2 Kari Øvsthus 1.18.33.7
Stein-Erik Eriksen, Vetle Skeime Kostøl og Sverre Molvik øverst i mennenes rulleskirenn.
Stein-Erik Eriksen, Vetle Skeime Kostøl og Sverre Molvik øverst i mennenes rulleskirenn.

MENN:

1 Stein-Erik Eriksen 1.03.13.3
2 Vetle Skeime Kostøl 1.03,13.4
3 Sverre Molvik 1.04.47.6
4 Simen Løbak 1.04.48.7
5 Kjetil Olsen 1.06.29.3
6 Anders Grundt 1.09.44.9
7 Bård Tveiterås 1.10.22.8
8 Arne Johan Valen-Sendstad 1.10.46.6
9 Nicolay Lerkendal 1.12.56.1
10 Markus Brøvig 1.13.25.8
Edvin Grundnes Brutt

Se video fra 2014 her:

Resultater The Big Bear Challenge Triathlon 2014

Menn Startnr Plassering Navn Klubb Løp Sykkel Rulleski Total

110

1

Roger Eilertsen Stovnerkameratene 56:33 1:05:49 1:17:37 3:19:59

104

2

Erik Hande 55:52 1:10:04 1:15:22 3:21:18

109

3

Thor-Erik Messel Bjørndal IF 54:40 1:10:32 1:21:24 3:26:36

101

4

Jan Taug BST 54:26 1:12:02 1:21:06 3:27:34

106

5

Hans Alexander Mangen Stovnerkameratene 53:23 1:09:44 1:26:37 3:29:44

111

6

Rory Gundersen Stovnerkameratene 58:40 1:15:50 1:26:03 3:38:08

103

7

Andreas Ramberg BST 57:34 1:22:27 1:25:07 3:45:08

102

8

Trygve Lorentzen 52:25 1:22:20 1:36:27 3:51:12

113

9

Trond Sætha Team Trond 57:24 1:33:20 1:31:02 4:01:46

108

10

Kay-Ove Vetland Bjørndal IF 1:01:21 1:21:28 1:43:33 4:06:22

114

11

Tom Sverstad Bjørndal IF 1:02:00 1:30:00 1:39:58 4:11:58

105

12

Ronny Feet, Oppsamler/Baktropp BST 1:02:00 1:30:00 1:51:32 4:23:32
Damer

107

1

Kari Øvsthus Bjørndal IF 58:25 1:31:00 1:27:19 3:56:44

Beste løpetid hadde Trygve Lorentzen – 52:25 (etter skifting)

Beste sykkeltid hadde Roger Eilertsen – 1:05:49 (etter skifting)

Beste rulleskitid Erik Hande – 1:15:22

Resultater The Big Challenge 23km Rulleski 2014

Menn Startnr Plassering Navn Klubb Tid

204

1

Lars Steinar Hefre Skarphedin IL 1:03:13:10

211

2

Vetle Skeime Kostøl Lillomarka Skiklubb 1:03:13:38

22

3

Kjetil Olsen Lillomarka Skiklubb 1:04:07:54

208

4

Frode Talmo BA-HR/Koll 1:04:18:25

205

5

Atle Smenes Rustad IL 1:04:30:34

210

6

Nicolay Lerkendal Nittedal Skiskytterlag 1:04:46:45

209

7

Jonas Croff Rustad IL 1:04:47:08

216

8

Edvin Grundnes Gjelleråsen IF 1:06:51:42

207

9

Ole Martin Bollandså Rustad IL 1:07:00:00

202

10

Henning Driveklepp Nittedal Skiskytterlag 1:07:00:87

203

11

Håkon Nordtorp Nittedal 1:09:29:13

215

12

Johan Grundnes Gjelleråsen IF 1:11:37:73

214

13

Amund Holmsen 1:18:52:51

201

14

Terje Dalby 1:23:07:89
Damer

213

1

Ingrid Sørum Gjelleråsen IF 1:14:25:13

200

2

Therese Engen Søndrerypene 1:15:51:96

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s